Aktivity

Výcvik - poslušnost

Již od štěňatka s Olim chodíme na cvičák - konkrétně do Haf bez obav, kde se postupně učíme poslušnosti. Oli je moc šikovný a díky jeho žravosti i velmi snaživý :-) Ráda bych s Olim složila zkoušku ZOP, tak uvidíme, jak nám to půjde nadále.

Dogdancing

Opět již od štěňátka spolu se základními poslušnostními prvky učím Oliho i některé taneční prvky. Již jsme absolvovali 4 kurzy Dogdancingu určeného konkrétně pro cotonky vedené Terkou Zůnovou a Veronikou Hynkovou. Opět mi nezbývá než Oliho pochválit. Jde mu to moc dobře. A uvidíme třeba se také necháme jednou zlákat na nějakou zkoušku...

Agility

Tak už je to tu, Oli vyzkoušel i tuto disciplinu.  Poprvé díky Cotonlandímu pikniku proběhl několikrát tunel. Teď jsme ale začali chodit na lekce a Olíšek byl moc chválený. Je prý vidět, že už něco jiného dělal, že skvěle spolupracuje a je moc chytrý. A to od trenérky jako je Šimona Drábková - vicemistr ČR družstev a 2.místo na Mezinárodním poháru plemen v agility, fakt potěší ;-)

Výstavy

S Olim jsme se zatím zúčastnili už dvou výstav  - konkrétně speciální výstavy plemene Coton de Tuléar v Záhorovicích v kategorii dorostu - výsledek byl Velmi nadějný 3 a speciální výstavy v Třeboradicích v kategorii mladých s výsledkem výborný 3. Oliho jsem následně úspěšně uchovnila.

© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode